Pobieranie próbek i wykonywanie badań wody przeznaczonej do spożycia

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy poinformować, że Niezależne Laboratorium Badawcze STANLAB sp. z o.o. po raz kolejny zostało zatwierdzone przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w zakresie wykonywania badań wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi oraz pobierania próbek wody w obszarze badań - zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 7grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. 2017 r. poz. 2294).

  Decyzja.pdf

NOWE WYDANIE ZAKRESU AKREDYTACJI AB 819

Szanowni Państwo,
miło mi jest poinformować Państwa, że dnia 20.07.2020 r. w Polskim Centrum Akredytacji została podjęta decyzja o uaktualnieniu i rozszerzeniu Zakresu akredytacji Nr AB 819 dla Niezależnego Laboratorium Badawczego STANLAB Sp. z o.o.

POMAGAMY CELINCE ANDRZEJEWSKIEJ

www.siepomaga.pl/celinka
Miło mi jest poinformować, że w odpowiedzi na nominację koleżanek i kolegów z KPWiK Szubin do udziału w akcji charytatywnej #GaszynChellenge #pompujemydlaCelinki, pracownicy naszego laboratorium 23.06.2020 r. o godz. 12:15 bez wahania zebrali się przed budynkiem siedziby laboratorium i podjęli wyzwanie (robiliśmy pompki i przysiady). Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do szczytnego celu.

Wszystkim serdecznie dziękuję za uczestnictwo i otwarte serca.
J. Oleszak.

Do udziału w akcji nominowaliśmy następujące firmy:
Cukrownia Nakło,
STABUD Przemysłówka Bydgoszcz
Miejskie Wodociągi w Pile

Szkolenia

Dnia 08 maja w siedzibie laboratorium zostało przeprowadzone szkolenie dla pracowników laboratorium.
Szkolenie zorganizowała firma szkoleniowa Centrum Naukowo-Techniczne A2KCeNT.

Temat: „Pobieranie próbek wody do badań mikrobiologicznych z uwzględnieniem próbek wody w kierunku oznaczenia bakterii Legionella sp.”.

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania.
Firmie A2K CeNTi Pani trener serdecznie dziękujemy.

Szkolenia

Dnia 06 maja w siedzibie laboratorium zostało przeprowadzone szkolenie dla pracowników Niezależnego Laboratorium Badawczego STANLAB Sp. z o.o.. Szkolenie online zorganizowała firma CE2 Centrum Edukacji, której Pracownicy stanęli na wysokości zadania w kwestii organizacyjnej.

Temat: „Challenge test - studium przypadku Listeriamonocytogenes wg wytycznych dokumentu: EURL Lm TECHNICAL GUIDANCE DOCUMENT for conducting shelf-life studies on Listeria monocytogenes in ready -to-eat foods”.

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania.
Firmie CE2 Centrum Edukacji oraz wykładowcom serdecznie dziękujemy.

Podziękowania

  Podziękowania.pdf

Ważna informacja

  Ważna Informacja.pdf

Szkolenia

Dnia 18 stycznia w siedzibie laboratorium zostało przeprowadzone szkolenie dla pracowników naszego laboratorium. Szkolenie zorganizowała firma szkoleniowa Centrum Naukowo-Techniczne A2K CeNT.

Temat „Stwierdzenie zgodności ze specyfikacją lub wymaganiem zgodnie z normąPN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 - praktyczne wdrożenie w laboratorium”.

Szkolenie spełniło nasze oczekiwania.
Firmie A2K CeNT, serdecznie dziękujemy.